Тренер "Шахтаря" Луїш Каштру: Для першого разу була досить пристойна гра

Головний тренер донецького "Шахтаря" Луїш Каштру Портал sportarena.com

Португальський коуч "помаранчево-чорних" прокоментував перший спаринг своїх підопічних на перших зборах у Туреччині

Головний тренер донецького "Шахтаря" Луїш Каштру поділився враженнями щодо першого поєдинку своїх підопічних на першому навчально-тренувальному зборі в турецькому Белекуі проти команди польської Екстракляси "Лех" з Познані, в якому "помаранчево-чорні" здобули перемогу з мінімальним рахунком 1:0, повідомляє shakhtar.com

– Містере, які маєте враження від першої гри 2020 року та які завдання ставились на цей матч?

– Завжди складно починати наново після стількох днів перерви. Утім команда продемонструвала багато з того, що ми від неї вимагали. Деякі речі, звісно, не виходили, проте це нормально, коли наявна певна дискоординація. Футболісти зараз під серйозним навантаженням: ми старанно працюємо, займаємось щодня. Навіть сьогодні зранку було тренування. Не розглядали цю зустріч як певний офіційний матч, а підійшли до неї як до тренувального поєдинку, і для першого разу була досить пристойна гра. Багато чого з того, що хотіли, ми домоглися, але над деякими моментами треба ще працювати.

– Наскільки важливо починати збори з перемоги або на цьому етапі ви не звертаєте уваги на результат?

– Ні, відверто кажучи, не зважаю. Коли дивишся на рахунок, то готуєш команду до конкретного результату. Проводячи по два тренування на день і тренуючись у таких матчах, як сьогодні, ми не ставимо результат у пріоритет. Проте, певно, завжди хочемо додавати перемоги до того, що робимо. Зазвичай протягом спарингу на поле виходять 14 осіб, однак зараз 24 футболісти дістали свій ігровий час – це ненормальна кількість, як вам чудово відомо. Дехто мав звикнути до нашого стилю, хтось прибув нещодавно і до цих зборів ще не працював з нами. Усіх ми не задіяли: двоє не грали, але завтра вони вийдуть на поле. У цьому разі було цікаво дати час усім, поспостерігати за ними. Ми продовжимо роботу дуже спокійно та впевнено, як і завжди.

– Яке враження лишили новачки "Шахтаря"?

– Хлопці потроху інтегруються. Зарано говорити про те, що вони собою являють. Хтось швидше, хтось довше сприймає інформацію, не кожному вдається одразу її обробити й застосувати. Гадаю, лише час нам допоможе. Однак усе проходить цілком нормально, нічого дивного. Усе так, як ми й очікували.

– В якому функціональному стані "гірники" після шести днів роботи?

– Команда втомилася й переживає не ідеальний момент, щоб грати на найвищому рівні більш ніж 30–40 хвилин. Якби ми мали бажання, аби хлопці грали більше, необхідно було б зменшити кількість тренувань, проте наразі ми не хочемо цього робити, а хочемо саме зараз проводити досить потужні тренування, а потім, коли розпочнуться офіційні матчі, знижуватимемо темп, і футболісти зможуть гідно себе виявити.

Нагадаємо, футболісти донецького "Шахтаря" успішно провели свій перший спаринг на навчально-тренувальному зборі у Туреччині. Вчора, 25 січня, на стадіоні міста Белек український клуб обіграв польську команду "Лех" (Познань) з рахунком 1:0. Переможний м'яч на 51-й хвилині забив захисник донеччан Сергій Кривцов.

Додамо, що "Шахтар" проведе на першому турецькому зборі ще три спаринги. Уже сьогодні, 26 січня, підопічні Луїша Каштру зустрінуться з клубом "Войводіна" (Сербія), 29 січня – з ФК "Пролетер" (Сербія), а 30 січня – з командою "Словацько" (Чехія).

 

 

Loading...