Штаб ООС: Із початку операції піротехніки ДСНС на Донбасі знищили майже 34 тис. вибухівок

Фото з відкритих джерел

Обстежено 6731,64 гектара

Піротехнічні підрозділи Держслужби з надзвичайних ситуацій України з початку проведення Операції об'єднаних сил на території Донецької та Луганської областей вилучили і знищили майже 34 тисячі вибухонебезпечних предметів.

Про це повідомляє пресслужба ООС.

Зазначається, що відповідно до розпоряджень командувача ООС піротехнічні підрозділи ДСНС виконували роботи з очищення від вибухонебезпечних предметів місцевості, об'єктів життєзабезпечення та інфраструктури, супроводжували аварійні бригади комунальних підприємств під час проведення ремонтних та профілактичних робіт на об'єктах електро- та водопостачання.

За даними надзвичайників, лише за минулий тиждень піротехнічні розрахунки залучали 45 разів, обстежили 34 га території, вилучили та знешкодили 241 вибухонебезпечний предмет. Загалом із початку проведення ООС піротехнічні підрозділи залучали 6112 разів, обстежено 6731,64 га території та 17,5 га акваторії, вилучено та знищено 33838 вибухонебезпечних предметів.

"У пунктах надання допомоги населенню, розташованих на території контрольних пунктів в'їзду та виїзду рятувальники надали медичну та психологічну допомогу 984 особам", - підсумували у відомстві.

Як повідомлялося раніше, у вересні Генеральний штаб Збройних Сил України оцінює необхідні витрати для розмінування територій Донбасу в 800 млн доларів.

Нагадаємо, 24 січня під час патрулювання залізничної станції селища Верхнеторецьке в Донецькій області, правоохоронці виявили вибуховий пристрій - 30-мм артилерійський снаряд.

Loading...