live

"Шахтар" у першій грі тренувальних зборів у Туреччині переміг польський "Лех"

Центральний захисник донеччан Сергій Кривцов став автором переможного голу у грі з "Лехом" Футбол ФК Шахтар

Чинні чемпіони української Прем'єр-ліги здобули першу перемогу у 2020 році, мінімально обігравши команду з Познані

Футболісти донецького "Шахтаря" успішно провели свій перший спаринг на навчально-тренувальному зборі у Туреччині. У суботу, 25 січня, на стадіоні міста Белек український клуб обіграв польську команду "Лех" (Познань) з рахунком 1:0. Переможний м'яч на 51-й хвилині забив захисник донеччан Сергій Кривцов, повідомляє sport.ua.

Донецький "Шахтар" провів перший спаринг на зборі в Туреччині. Суперником команди Луїша Каштру став польський "Лех". Відзначимо, що в стартовому складі клубу з Познані на поле вийшов українець Володимир Костевич, який не один сезон виступав за свій рідний клуб – львівські "Карпати".

У першому таймі "гірники" більше контролювали м'яч і частіше загрожували воротам суперників. Активним на лівому фланзі був Ісмаїлі, а перед перервою стрімку контратаку організував Тайсон, але Тете з лінії штрафного пробив поруч зі штангою. Поляки нечасто наближалися до воріт Андрія П'ятова, який вийшов на поле з капітанською пов'язкою.

Рахунок був відкритий на початку другої половини зустрічі. Після розіграшу кутового і навісу Болбата м'яч відскочив до Кривцова, який несильно пробив точно в кут. У другому таймі тренерський штаб Каштру поступово повністю оновив склад, причому ворота "Шахтаря" захищали і Шевченко, і Трубін. І обидва голкіпера по разу виручили свою команду: Шевченко зреагував на удар Костевича, а Трубін не дав забити Пухачу.

В кінці зустрічі поляки атакували великими силами, але рахунок більш не змінився. 1:0 – перемога "Шахтаря".

Додамо, що "Шахтар" проведе на першому турецькому зборі ще три спаринги. 26 січня підопічні Луїша Каштру зустрінуться з клубом "Войводіна" (Сербія), 29 січня – з ФК "Пролетер" (Сербія), а 30 січня – з командою "Словацько" (Чехія).

Футбол. Чоловіки. Товариський матч

"Шахтар" (Донецьк, Україна) – "Лех" (Познань, Польща) – 1:0 (0:0)

25 січня. Белек (Туреччина). Regnum Sports Center.

"ШАХТАР": Андрій П'ятов (Олексій Шевченко, 46; Анатолій Трубін, 69), Сергій Болбат (Ігор Кирюханцев, 69), Сергій Кривцов (Назарій Муравський, 76), Микола Матвієнко (Давид Хочолава, 63), Ісмаїлі (Маркіньос Сіпріано, 63), Тарас Степаненко (Маркос Антоніо, 63), Алан Патрік (Артем Бондаренко, 63), Тете (Євген Коноплянка, 46), Ромеро Марлос (Владислав Вакула, 69), Тайсон (Віктор Коваленко, 46), Жуніор Мораєс (Фернандо, 46; Данило Сікан, 82).

Запасні: Валерій Бондар, Веллінгтон Нем, Євген Коноплянка, Михайло Мудрик, Дентіньо.

"ЛЕХ" (стартовий склад): Міккі ван дер Харт, Якуб Камінський, Любомир Шатка, Томас Рогне, Володимир Костевич, Карло Мухар, Педру Тіба, Каміль Южвяк, Філіп Мархвіньскі, Тімотеуш Пухачов, Крістіан Гюткьяер.

Запасні: Кароль Шиманьськи, Джордже Црномаркович, Томаш Деєвськи, Якуб Модер, Юліуш Летневскі, Матеуш Скржипчак, Філіп Шимчак, Кароль Смайдор, Бартош Бартковяк, Якуб Карбовник, Якуб Невядомськи.

Гол: Сергій Кривцов (50).

Попередження: Жуніор Мораєс (24).