live

Ренат Кузьмін: Суспільство має об'єднатися проти нацистських законів про медіа і дезінформацію

Народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Він вважає, що владі потрібні ці закони, щоб "захиститися від народного гніву за злочинні методи управління країною"

Народний депутат від "Опозиційної платформи – За життя" Ренат Кузьмін заявив, що закони про медіа та дезінформацію, які влада внесла у Верховну Раду, є нацистськими і знищують поняття свободи слова.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, коментуючи виступ нардепа від "Слуги народу" Микити Потураєва, який є одним з співавторів вище згаданих законопроєктів.

На думку Кузьміна, те, що ці законопроєкти збираються прийняти, говорить про бажання влади "заткнути роти незгідним".

Новини за темою: Сьогоднішній Зеленський – це вчорашній Порошенко, – Дмитро Кухарчук про законопроєкт щодо медіа

Також він називає це "війною влади з народом".

"Сьогодні вже для всіх очевидно, що українська влада веде війну з власним народом, а для того, щоб заткнути роти незгідним, у Раду внесено законопроєкти про медіа та дезінформацію, які геть знищують саму можливість критики чинного режиму і свободу слова", - зазначив Кузьменко.

Нардеп додає, що дані ініціативи є нацистськими і є спробою влади захиститися від народного гніву через злочинні методи управління державою та здачу суверенітету.

"Ці нацистські законопроєкти, потрібні владі для того, щоб захиститися від народного гніву за їх злочинні методи управління країною, за здачу суверенітету, за пограбування населення та втрату територій. Гітлерівські нацисти теж знищували Німеччину під акомпанемент патріотичних гасел", - зауважив політик.

Водночас Кузьменко наводить у якості прикладу виступ Потураєва на телеканалі ZIK, де той у прямому ефірі погрожує опозиційним журналістам "протестами з боку ветеранів".

"Досить буде ветеранів, які можуть вам пред'явити свій громадянський протест. З ними і будете розмовляти", - каже Потураєв Михайлу Чаплизі, який розкритикував законопроєкти.

Новини за темою: Голова НСЖУ Томіленко про закон про медіа: Влада обрала абсолютно не ті пріоритети

"Подивіться на телеканалі ZIK "Слугу народу" Потураєва, співавтора законопроєктів про медіа та дезінформацію, який відкрито погрожує опозиційним журналістам, деяким "громадянським протестом ветеранів", - стверджує Кузьменко.

Він вважає, що влада дарма не вірить, що люди можуть "показати, хто у домі господар".

"Вони не вірять навіть у саму можливість такого об'єднання і в те, що народ покаже їм, "своїм слугам", хто насправді в домі господар. Гітлерівські нацисти теж не вірили...", - резюмує Кузьменко.

Нагадаємо, 17 січня міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський та його перший заступник Анатолій Максимчук презентували законопроєкт про протидію дезінформації.

Як повідомляли раніше, Бородянський повідомив, що законопроєкт про дезінформацію перебуває на фінальній стадії розробки та майже готовий для представлення до другого етапу обговорення.

Раніше Ренат Кузьменко заявляв, що закон про медіа покладе кінець свободі слова і демократичним перетворенням в Україні. Loading...
Loading...
Loading...