live

Президент Трамп – шахрай і закінчений нарцис, який хоче, щоб весь світ обертався навколо нього, - Сорос в Давосі

Фото з відкритих джерел

Американський фінансист вважає, що Трамп готовий пожертвувати національними інтересами заради своєї особистої політичної або матеріальної вигоди

Американський трейдер, фінансист і інвестор Джордж Сорос виступив на Всесвітньому економічному форумі, який проходив в Давосі та зробив гучні заяви щодо президента США Дональда Трампа.

Про це повідомляє "Project-Syndicate".

“Президент Трамп – шахрай і закінчений нарцис, який хоче, щоб весь світ обертався навколо нього. Коли його фантазії про те, щоб стати президентом, здійснилися, його нарцисизм досяг патологічних розмірів", - висловився Сорос.

На його думку, Трамп порушив обмеження президентської влади, передбачені Конституцією, за що його піддали імпічменту. З іншого боку, президент США зумів залучити безліч прихильників, які купилися на його альтернативну реальність.

"В результаті, його нарцисизм перетворився в злоякісну хворобу. Він повірив, що може нав'язати свою альтернативну реальність не тільки своїм прихильникам, а й самої реальності", – заявив фінансист.

За словами Сороса, Сі Цзіньпін, який протистоїть Трампу, пережив травматичний досвід в ранній юності. Його батько, один з перших лідерів Компартії Китаю, був виключений з партії, тому Сі Цзіньпін виріс у вигнанні, в селі. З тих пір метою керівництва Сі стало відновлення ключової ролі Компартії в житті Китаю. Він називає це "китайської мрією" про "оновлений" Китай, здатний демонструвати свою силу і вплив у всьому світі.

Як тільки Сі Цзіньпін накопичив достатньо сили, він відкинув ретельно розроблену систему колективного керівництва країною, щоб стати диктатором, - додав американський трейдер.

Він вважає, що Трамп готовий пожертвувати національними інтересами заради своєї особистої політичної або матеріальної вигоди, і він зробить практично все що завгодно, щоб переобратися на виборах в листопаді. А Сі Цзіньпін намагається використовувати слабкі сторони Трампа і за допомогою штучного інтелекту прагне досягти повного контролю над своїм народом.

Нагадаємо, 21 січня, у швейцарському Давосі стартував Всесвітній економічний форум.

Як повідомлялося раніше, нещодавно у соцмережах виклали фотографію з Давоського форуму на якій фінансист Джордж Сорос хизувався в компанії управлінців міжнародного фонду "Відродження".Loading...
Loading...
Loading...