live

Одарченко про Давос: Відповідальність за провал лежить на Офісі президента

Катерина Одарченко, політичний консультант. Фото businesswoman.org.ua

"Низці українських народних депутатів відверто сказали - скільки можна приїжджати просто фотографуватися?"

Для того, щоб зустріч щодо надання коштів на певні програми чи проєкти була конструктивною, слід комунікувати щонайменше за пів року до такої події, оскільки міжнародні партнери є дуже прискіпливими у таких питаннях.

Таку думку в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK під час включення висловила політична консультантка Катерина Одарченко.

Катерина Одарченко звернула увагу на те, що більшість народних депутатів, на відміну від урядовців, у Давосі брали участь в українському сніданку, де обговорювали подібні теми, як на самому форумі. З її слів, такий захід може бути ефективний з точки зору контактів між депутатами. Катерина Одарченко наголосила, що для ефективності, тобто надання країні коштів на певні проєкти чи конкретні інвестиційні програми тощо, потрібно комунікувати щонайменше за пів року до зустрічі, щоб вона була конструктивна. А після того – від пів року до кількох років для того, щоб таки отримати кошти, додала експерт.

"Європейці, американці, вони до того дуже прискіпливі. І навіть на останній зустрічі пан Аустравічюс, це один з найактивніших депутатів Європарламенту, відверто сказав ряду наших народних депутатів, що скільки можна приїжджати просто фотографуватися, давайте системно працювати, і для цього не обов’язково організовувати конференції, а можна спілкуватися скайпом тощо", – зазначила Катерина Одарченко.

Новини за темою: Давоський форум у сухому залишку: Вкладайте інвестиції, а куди – розберемось потім

Вона продовжила: "Із приводу зовнішньополітичного провалу, який був у нашої офіційної делегації, я думаю, що тут цілком відповідальність Офісу президента, у тому числі, пана Єрмака, який чомусь взяв на себе неформальне керування цим вектором, маю на увазі, зовнішньополітичним вектором".

Як повідомляли, президент України Володимир Зеленський відвідав Український дім у Давосі.

Читайте також: "Форум в Давосі: Що розглядали на ювілейній зустрічі та що відстоювала Україна".Loading...
Loading...
Loading...