live

Нардеп Тищенко від "Слуги народу" визнав, що він не пише закони

Микола Тищенко. Фото Кузьмін Олександр / УНІАН

За його словами, частина помічників працює на нього на добровільних засадах

Нардеп-мажоритарник від "Слуги народу" Микола Тищенко зізнався, що він не пише сам закони, а лише вносить правки.

Про це він сказав в інтерв'ю Obozrevatel.

Як стверджує сам нардеп, він не займається написанням законопроєктів - їх пише комітет соціальної політики.

Новини за темою: Тищенко намагався пояснити "формулу Штайнмаєра" через насос і гумову ляльку. Відео

Тищенко пояснює, що його юридична група імплементована у кожний комітет, і таким чином вона вносить правки, які були запропоновані з його боку.

"Моя юридична група імплементована в кожний комітет і від мене йдуть правки. Щодо освіти, наприклад, вони були прийняті, і, що ми ще там зробили..", - розповідає нардеп.

На питання щодо того, чи платить він сам своїм помічникам чи виділяє гроші з коштів, якими забезпечує держава нардепів щодо виплат зарплат помічникам, Тищенко відповів, що частина людей з його команди працює безкоштовно, на громадських засадах.

"Частина працює безкоштовно, на громадських засадах. Всі вони - молоді хлопці, працюють в інших місцях, але щиро хочуть допомогти, віддати себе. Вони працюють не за гроші, а щоб щось змінити. У мене в Святошинському районі 8 помічників на громадських засадах, 2 офіційних, які зі мною в парламенті знаходяться. Ми зробили дуже простий принцип - є так звані народні ревізори, які стали помічниками через соціальний ліфт", - додав нардеп.

Новини за темою: Тищенко попросив поліцію захистити його від пенсіонерок на мітингу

Нагадаємо, раніше Тищенко заявив, що виходить із ресторанного бізнесу.

Також він зазначав, що всі спірні питання в новій Верховній Раді депутати намагаються вирішити на рівні профільних комітетів, не виносячи їх на пленарні засідання.Loading...
Loading...
Loading...