Костянтин Єлісєєв у програмі "Інтерв’ю з Литвиненко", – повне відео

Костянтин Єлісєєв Скріншот відео

Гість програми відповів на запитання, які хвилюють глядачів

В ефірі телеканалу ZIK транслювали програму "Інтерв’ю з Литвиненко" – сьогодні гостем студії був Надзвичайний і Повноважний Посол України, голова ГО "Центр нових рішень" Костянтин Єлісєєв.

Про економічний форум у Давосі, про євроінтеграцію України, про Brexit та ймовірну появу нових альянсів – про це та багато іншого в ексклюзивному інтерв’ю з Костянтином Єлісєєвим.

Повне відео можна переглянути тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія - вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко.

Loading...