live

Епідемія в Китаї: В’їзди до заражених міст забарикадували

росЗМІ

Дефіцит продуктів харчування і тотальна паніка

В Китаї, у місті Ухань облаштовують барикади та засипають тунелі до в’їзду у населений пункт, аби ізолювати епіцентр зараження коронавірусом, що викликає смертельну пневмонію.

Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на китайських користувачів соцмереж.

Зазначається, що через обмеження в’їзду в Ухані бракує продуктів харчування і панує тотальна паніка серед населення. 

"Люди намагаються проcто не виходити на вулиці, які патрулюються військовими в засобах хімзахисту у зв’язку із епідемією", - йдеться у повідомленні.

У мережі з'явилися фото барикад, які створюються владою на всіх дорогах із зараженої зони.

У ЗМІ наголосили, що поки точно невідома кількість загиблих, але стверджується з неперевірених джерел, що їх уже сотні в зоні епідемії. 

"Точне ж число інфікованих поки невідомо навіть приблизно. Всього в зоні ураження вірусом вже знаходиться близько 50 мільйонів людей", - наголосили у виданні.

Однак, у міністерстві комерції КНР запевнили, що створено "зелені коридори" для поставок продовольства в закрите на карантин місто Ухань.

Створений спеціальний механізм поставок товарів в закрите місто буде працювати цілодобово.

Нагадаємо, раніше стала відома ситуація у китайських містах, зокрема Ухані, де розповсюджений смертельний вірус. Як повідомили місцеві жителі, вулиці міст-мільйонників пустують, дороги покриті хлоркою, а в супермаркетах вже практично нічого купувати. 

Сьогодні стало відомо, що у Китаї продовжує збільшуватися кількість людей, що заразилися коронавірусом - наразі зафіксовано 2002 випадки захворювання на новий вид пневмонії.Loading...
Loading...
Loading...