Діарея та проблема з травленням: Китайські медики розповіли симптоми коронавірусу

EPA-EFE

Також відчуваються головні болі та прискорене серцебиття

Народна лікарня університету Ухань оприлюднила  перші симптоми, які проявляються при зараженні новим вірусом 2019 nCoV. Спочатку людина відчуває нудоту, також у хворого починається діарея і проблеми з травленням. 

Про це повідомляє китайське агенство "Сіньхуа".

Серед перших ознак зараження також відчуваються головні болі, прискорене серцебиття і відчуття обмеженості грудної клітини. А підвищення температури і кашель з'являється вже на пізніх стадіях розвитку хвороби.

Експерти з Китаю виявили, що після зараження новим типом коронавирусної пневмонії у пацієнтів уражаються травна і нервова системи, виникають проблеми з серцем і очима, а також лихоманка, втома і сухий кашель.

Крім того, в багатопрофільному відділенні респіраторної і реанімаційної медицини, гастроентерології лікарні Уханьского університету було виявлено багато "нетипових" випадків при діагностиці та лікуванні нової пневмонії.

"Так, 45-річний чоловік звернувся в клініку через триденну діарею, але у нього не було лихоманки і пов'язаних з нею респіраторних симптомів. Після консультації між лікарем і пацієнтом була проведена комп'ютерна томографія. Результати показали множинні пластинчасті тіні, схожі на мелене скло в обох легенях", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: В МОЗ відзвітували Зеленському про ситуацію з китайським вірусом

Фахівці нагадують, що нетипові пацієнти із зараженням нової пневмонії повинні негайно звертатися до медиків при перших ознаках, відсутність явних специфічних клінічних проявів збільшує труднощі діагностики, легко призводить до неправильної діагностики та збільшує шанс зараження.

Нагадаємо, раніше стала відома ситуація у китайських містах, зокрема Ухані, де розповсюджений смертельний вірус. Як повідомили місцеві жителі, вулиці міст-мільйонників пустують, дороги покриті хлоркою, а в супермаркетах вже практично нічого купувати. 

Сьогоді стало відомо, що у Китаї продовжує збільшуватися кількість людей, що заразилися коронавірусом - наразі зафіксовано 2002 випадки захворювання на новий вид пневмонії.

З 26 січня в аеропорту "Бориспіль" пасажири на прямих авіарейсах з Китаю проходитимуть температурний скринінг

 

Loading...