Чорні скриньки збитого українського літака "МАУ" прочитають в Ірані, - іранський депутат

Депутат парламенту Ірану Фараджула Раджабі Tasnim

Слідують міжнародним правилам

Бортові самописці літака Boeing 737-800 компанії "Міжнародні авіалінії України", який розбився 8 січня в Ірані, буде розшифровувати іранське Міністерство з питань доріг та міського розвитку.

Про це повідомив депутат парламенту Ірану Фараджула Раджабі, передає Tasnim.

За його словами, відповідно до правил ICAO, країна, в якій літак зазнав аварії, відповідає за перевірку та заправку чорної скриньки.

"Наша політика полягає в тому, щоб зберегти чорний ящик українського літака в Ірані і вивчити його тут", - заявив іранський політик.

Він обурився, що незважаючи на закон, деякі країни, в тому числі Канада, у яких немає права на збитий літак, вимагають вилучити чорний ящик у Ірану та відкрити його знову в Україні чи Франці.

Нагадаємо, вранці 8 січня пасажирський літак авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" розбився в Ірані. Усі 176 осіб, які перебували на борту, зокрема дев'ятеро членів екіпажу, загинули. Згодом було опубліковано список всіх пасажирів того фатального рейсу.

За три дні після катастрофи, Іран офіційно визнав, що військові країни випадково збили пасажирський літак "МАУ"

18 січня влада Ірану погодилася передати чорні скриньки літака авіакомпанії "МАУ".

А наступного дня Іран відмовився від своєї позиції щодо передачі Україні чорних скриньок з літака "МАУ", який збили військові у Тегерані.

 

Loading...