Білорусь ввела тимчасову заборону на імпорт птиці з України

Фото з відкритих джерел

Це пов'язано з випадками захворювання птахів високопатогенним грипом

Білорусь тимчасово заборонила ввезення птиці, овець та кіз з цілого ряду країн.

Про це повідомляє Белта з посиланням на Департамент ветеринарного і продовольчого нагляду Мінсільгосппроду.

Зокрема, йдеться про те, що з 24 січня Білорусь обмежує поставки птиці з окремих регіонів Словаччини, України, Угорщини, Чехії та Польщі, на території яких зареєстровані випадки захворювання птахів грипом.

Новини за темою: Держстат: Експорт товарів з України зростає швидше за імпорт

У департаменті додають, що тимчасові обмеження вводяться на ввезення живої птиці, інкубаційного яйця, диких, зоопаркових та циркових сприйнятливих тварин, м'яса птиці, яєчного порошку та інших харчових продуктів переробки курячого яйця, пуху і пера.

Зазначається, що припиняються всі раніше видані дозволи на ввезення вищезазначених товарів, але обмеження не поширюються на дозволи на термічно оброблені шроти для виробництва комбікормів для тварин і цінних видів риб.

Також департамент наголосив на необхідності додаткових заходів контролю щодо забезпечення біологічного захисту птахівницьких об'єктів всіх форм власності.

Раніше повідомлялося, що ЄС призупинив через пташиний грип імпорт птиці з України.

Також торговельний представник України Тарас Качка заявив, що українські фахівці проводитимуть негайні консультації з представниками Європейської Комісії, аби зняти заборону на імпорт курятини українського виробника до ЄС.

Новини за темою: Імпорт дизпалива з РФ: Українські компанії пропонують ввести мита

Loading...