live

Зеленський про те, чому залишив Гончарука: "Він – хороша машина"

Володимир Зеленський. 

EPA-EFE

Молода, дуже потрібна цій країні, у цей час людина

Президент України Володимир Зеленський залишив Олексія Гончарука на посаді прем'єр-міністра, бо вважає, що треба дати йому ще трохи часу для  результату.

Про це Володимир Зеленський сказав в в інтерв'ю ізраїльському 9 каналу.

"Він - хороша машина. Він не наїздив ще ту кількість кілометрів, після якої ви міняєте автомобіль. І це не тому, що я його зараз порівнюю з річчю. Це просто алегорія. Молода, як мені здається, дуже потрібна цій країні, у цей час людина. І речі, які ми обговорили, нюанси, він повинен їх змінити. Якщо  втомиться – він піде. Не впорається – він звільнить це крісло. Це справедливо. Але ще трішечки потрібно йому часу, щоб показати результат. Насправді цей час біжить в Україні дуже швидко. І всі кажуть: "Ну, коли ж, ну що ж?". Чотири місяці він на посаді. Як ми його вибрали в Верховній Раді України, формуючи команду і очищаючи стару, він працює чотири місяці. Так і є: вересень, жовтень, листопад, грудень. Січень - п'ятий місяць. Тому, ще є у нього запал", – сказав Зеленський.

Нагадаємо, 17 січня прем’єр-міністр Олексій Гончарук подав президенту прохання про відставку після того, як в мережі з'явився запис, де нібито прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова і глава Мінфіну Оксана Маркарова обговорювали курс долара й економічні питання перед зустріччю з президентом Зеленським.

Зеленський дав правоохоронним органам два тижні на встановлення причетних.

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук 20 січня заявив, що питання з його відставкою закрите. "Від лідера команди хотів підтвердження, вотум довіри й отримав його", повідомив Гончарук.

Loading...