Зеленський: Без діалогу з Путіним ми не повернемо утримуваних в РФ та на Донбасі українців

Президент України Володимир Зеленський

REUTERS

Без діалогу з Путіним нічого ми не закінчимо, нікого не повернемо, – сказав Зеленський

Тільки прямий діалог з президентом Росії Володимиром Путіним дозволяє повернути на батьківщину утримуваних на окупованому Донбасі та на території РФ українців.

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю ізраїльському "9-му каналу".

"Повернення  моряків, кораблів - це відносини, не пов'язані з Мінськом, не пов'язані з "нормандським форматом", це прямий діалог між мною і президентом Російської Федерації… По-іншому (без діалогу - ред.) нічого ми не закінчимо, нікого не повернемо. Є люди, які на тій стороні перебувають в тюрмах. Різні, наші люди, українці, активісти, кримчани, яких перевезли на територію Росії. Мені треба вирішувати їх повернення з тим, хто все вирішує там. Це президент Російської Федерації. Я по-іншому людей не заберу. Для мене це набагато важливіше амбіцій, "так можна", "з етикету", "дипломатично - НЕ дипломатично". Це, чесно кажучи, без мене. Буде можливість через кілька років. А до цього є можливість закінчити це все. Закінчити цю війну, це кровопролиття…", – сказав Зеленський.

Він зазначив, що не бачить взагалі вирішення конфлікту без повернення територіальної цілісності України.

Нагадаємо, Ізраїльське суспільство та політикум позитивно сприйняли те, як президент України Володимир Зеленський вшанував пам’ять жертв Голокосту в Єрусалимі.

23 січня президент України Володимир Зеленський прибув з робочим візитом до Ізраїлю. Президент планував взяти участь у п'ятому Всесвітньому форумі пам'яті Голокосту, присвяченому 75-й річниці звільнення концтабору Аушвіц та провести зустрічі з керівництвом Ізраїля.

Loading...