live

Збірну України з біатлону дискваліфікували після змішаної естафети в Поклюці

На трасі Sportni center Triglav Pokljuka у словенській Поклюці Олена Підгрушна Портал biathlon.com.ua

Прикре непорозуміння Олени Підгрушної на вогневому рубежі призвело до дискваліфікації "синьо-жовтого" квартету

Сьогодні, 25 січня, шостий етап Кубка світу з біатлону сезону-2019/2020, що триває у ці дні на лижних трасах і стрільбищі Sportni center Triglav Pokljuka в словенській Поклюці, продовжили одиночна і класична змішані естафети. У одиночному міксті українці фінішували п'ятими, а в класичній змішаній естафеті – десятими. Однак у підсумку наш квартет дискваліфікували, повідомляє офіційний сайт Федерації біатлону України.

Збірна України посіла десяте місце в змішаній естафеті на шостому етапі Кубка світу в Поклюці (Словенія). Однак після гонки українську команду дискваліфікували. Причиною дискваліфікації стало порушення Оленою Підгрушною правил техніки безпеки на вогневому рубежі. Українка не одягнула гвинтівку, коли переходила на інший вогневий рубіж. Нагадаємо, Олена бігла на останньому етапі естафети.

Крім Олени Підгрушної, Україну в змішаній естафеті представляли Артем Тищенко, Артем Прима та Юлія Джима.

Українська команда пройшла дистанцію без штрафних кіл, використавши дев'ять додаткових патронів. Українці поступилися три з половиною хвилини переможцю естафети – збірній Франції.