live

З Національного музею Словаччини поцупили монети вартістю понад 1 млн євро

Національний музей Словаччини з відкритих джерел

Деталі злочину поки не розголошують

У Словаччині з Національного музею викрали старовинні монети, вартість яких перевищує 1 млн євро. Про це повідомляє місцева "Pravda".

Згідно з повідомленням, правоохоронці Братислави не розголошують інформацію про те, за яких обставин і які монети зникли з фонду національного музею.

"Враховуючи, що справа розслідується поліцією, ми не будемо її коментувати. Ми будемо чекати, поки слідчий завершить роботу, а потім оприлюднимо висновок для ЗМІ", - заявив представник Міністерства культури Словаччини Павол Чорба.

За деякою інформацією, йдеться про нумізматичну колекцію XIII-XIX століть, яка складається з десятків екземплярів монет, викарбуваних у місті Кремніца за часів Угорського королівства, Священної Римської імперії, Австрійської імперії та Австро-Угорщини.

Раніше повідомлялося, що у Швейцарії викарбували найменшу золоту монету у світі. На ній зображений фізик Альберт Ейнштейн з висунутим язиком. Монета діаметром 2,96 мм, вона важить 0,063 грама і має номінальну вартість 1/4 швейцарського франка.

Loading...