Відео дня: Кличко показав, як годують хижаків у Київському зоопарку

Тваринам створюють ситуацію "полювання на здобич"

Мер Києва Віталій Кличко нагадав, що реконструкція київського зоопарку триває і показав, як працівники зоопарку годують хижих звірів, зокрема, тигрів та левів. Про це він повідомив у Facebook.

"Друзі! Роботи з реконструкції першої черги столичного зоопарку тривають і взимку. Щоб уже навесні відвідувачі змогли оцінити нову вхідну групу, яка тепер буде на розі проспекту Перемоги та вулиці Зоологічної. Також відкриють новий універсальний вольєр для тварин і птахів та приматник. До кінця ж наступного року в Київському зоопарку з'явиться підземний океанаріум", - написав столичний мер.

Крім того, він розповів про життя тварин у зоопарку.

"А життя мешканців зоопарку йде своїм звичаєм. Хижакам, наприклад, аби вони не нудьгували, фахівці створюють ситуацію "полювання на здобич". Можуть покласти у вольєрах левів, тигрів, вовків та гієн м'ясо десь на високу колоду, а десь - підвісити на мотузку. І звірі, як в природних умовах, добувають собі їжу", - поінформував Віталій Кличко.

Нагадаємо, раніше Віталій Кличко показував, як проходить реконструкція столичного зоопарку та розповів про терміни будівництва локацій.

Loading...