У Малайзії зафіксували три випадки зараження коронавірусом

Фото з відкритих джерел

Вони всі є родичами громадянина КНР, який їздив до Сінгапуру

Сьогодні, 25 січня, у Малайзії офіційно підтвердили три випадки захворювання на коронавірус, який почав стрімко поширюватися з Китаю.

Про це повідомляє CNA.

За словами міністра охорони здоров'я Зулкіфлі Ахмада, троє інфікованих були пов'язані з 66-річним чоловіком, який, як було підтверджено сінгапурськими органами охорони здоров'я, мав позитивний результат на вірус.

Згодом було встановлено, що вони є його родичами - йдеться про дружину, 65 років, і двох онуків.

Новини за темою: Смертельний коронавірус: Підтверджено перші випадки зараження у Європі

Наразі троє інфікованих пацієнтів знаходяться під наглядом у лікарні Сунгай Булох в Куала-Лумпурі.

Говорячи про зростаючу стурбованість з приводу поширення вірусу, міністр зауважив, що він мав розмову з міністерством внутрішніх справ, а також з прем'єр-міністром щодо того, як заборонити малазійцям їхати до Китаю.

"На даний час рейси в Ухань скасовані, і ми обговорюємо можливість скасування всіх рейсів у Китай", - сказав він.

Нагадаємо, китайські органи охорони здоров'я заявили, що у 25-ти провінціях країни станом на вчора, 24 січня, було зареєстровано 571 підтверджений випадок пневмонії, спричиненої новим коронавірусом (2019-nCoV).

Китайські медики заявили, що знайшли спосіб лікування важких форм пневмонії, спричиненої новим коронавірусом (2019-nCoV).

Новини за темою: Україна просить Китай надати додаткову інформацію щодо коронавірусу

Національне сховище патогенних мікроорганізмів Китаю опублікувало перший знімок коронавірусу, який зафіксували електронним мікроскопом.

Тим часом у США в Чикаго виявили другий випадок захворювання на пневмонію, викликану коронавірусом нового типу 2019 nCoV.

Loading...