live

У Львові святкують Китайський Новий рік

Китайський Новий рік у Львові

З 24 по 26 січня вже дев’ятий рік поспіль у Львові відбувається Китайський Новий рік

У Львові 24 січня на площі Ринок відбувся старт фестивалю із розмальовування 15 велетенських панд "Панда крокує світом". Скульптури з гіпсу впродовж кількох днів розмальовуватимуть різні художники, а опісля їх буде поставлено у туристично привабливих місцях Львова. Презентація такої "родзинки" фестивалю відбудеться на фестивалі 24 і 25 січня, щоб відвідувачі Китайського Нового року могли ними насолодитись.

Про це повідомила пресслужба ЛМР.

Найбільше заходів пройде на площі Ринок. Впродовж 3 днів там діятиме святковий новорічний ярмарок. Відвідувачів фестивалю дивуватимуть яскравими вогняними і світловими шоу, концертами, ходою "живих" 20-ти метрових драконів, майстер-класами, дегустаціями, розіграшами безлічі подарунків, тощо.

Офіційне відкриття святкування Китайського Нового року у Львові відбудеться 24 січня у нічному клубі "Malevich", де передбачені розіграш призів від офіційних спонсорів, вогняне шоу та вечірка з відомими європейськими ді-джеями.

Впродовж трьох днів у ресторації "Бачевських" відбуватимуться кулінарні вечірки, де гості зможуть скуштувати китайські наливки та спеціально зварене пиво.

"Це вже дев’яте святкування Китайського Нового року. З приходом цього свята починається справжня весна, адже Азія вираховує новий рік за місячним календарем. Цього року ми тісно співпрацюємо з Львівською міською радою і готуємо для відвідувачів багато атракцій: "Панда крокує світом", шоу-програма на площі Ринок, велике світлове шоу. Сподіваємось, що львів’яни і туристи переймуться атмосферою свята", – сказав Юрій Котик, організатор фестивалю, голова ГО "Культурно-дослідницький центр України та Китаю "Ланьхва"

Організатором Китайського Нового року у Львові є Міжнародна громадська організація "Культурно-дослідницький центр України та Китаю "Ланьхва" за сприяння Львівської міської ради.

Loading...