live

Співпадіння? Netflix випустив документальний серіал про світову епідемію

Коронавірус 2019-nCoV у Китаї з відкритих джерел

У час, коли загадковий коронавірус насправді поширюється світом

На початку цього тижня Netflix випустив шість епізодів нового документального серіалу "Епідемія: як запобігти поширенню", пише 24.

Сюжет побудований навколо людей, які намагаються побороти спалах нової епідемії, яка тримає весь світ у страху та паніці.

Новини за темою: Коронавірус у Китаї: Зібрана підбірка найкращих фільмів про епідемії

Загадковий коронавірус швидкими темпами поширюється з Китаю до інших країн. У спробі зупинити епідемію органи охорони здоров'я та фармацевтичні компанії розпочинають розробку вакцини. Представники кіноіндустрії вживають власних заходів, щодо інформування громадськості та для привернення уваги суспільства до глобальної проблеми. 

У вівторок, 21 січня, на американській стрімінговій платформі Netflix відбулася прем'єра шестисерійної документальної стрічки "Епідемія: як запобігти поширенню" ("Pandemic: how to prevent an outbreak"). Глядачі можуть спостерігати за героями, які борються проти грипу, та дізнатися про їхні зусилля, спрямовані на припинення чергового глобального спалаху. 

Новини за темою: Люди бояться виходити на вулицю через коронавірус: Яка ситуація наразі у місті-епіцентрі зараження

"Коли ми говоримо про новий спалах епідемії вірусу, ми не ставимо питання, чи буде він, ми ставимо питання, коли він відбудеться", – повідомляють у трейлері серіалу. 

"Епідемія: як запобігти поширенню" наголошує на необхідності пошуку шляхів розробки вакцини проти поширення нових вірусів і боротьби з епідеміями, оскільки вчених спіткало недостатнє фінансування у галузі досліджень та охорони здоров'я. 

Нагадаємо, кількість хворих на короновірус зросла до 1372 осіб.Loading...
Loading...
Loading...