СБУ за рік викрила понад 480 кібератак на держоргани та інфраструктуру

Imago

Відомство також припинило функціонування понад 1 тис. вебресурсів

Служба безпеки України з інформаційної безпеки в 2019 році нейтралізувала понад 480 киберінцидентів і кібератак на органи державної влади та об'єкти критичної інфраструктури. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Згідно з повідомленням, за минулий рік слідчі припинили функціонування більше тисячі вебресурсів, які використовували в злочинних цілях.

Крім того, СБУ притягнула до відповідальності за антиукраїнську пропаганду 34 адміністратори соціальних мереж, також набув законної сили 21 судовий вирок.

До того ж, майже 280 іноземцям, причетним до пропаганди сепаратизму в інтернеті, заборонено в'їзд на територію України.

Кібератаки в Україні СБУ

В цілому за напрямом контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки в 2019 році почали 339 кримінальних проваджень, у тому числі: 158 – за злочини у сфері використання комп'ютерних систем (ст. 361, ст. 362 Кримінального кодексу України); 34 – за злочини проти основ національної безпеки (ст. 109, ст. 110 КК).

Нагадаємо, раніше секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив, що в Україні Росія відпрацьовує кібератаки, які у майбутньому можуть бути спрямовані проти країн-членів НАТО та Європейського Союзу.

Loading...