Робоча група Укроборонпрому не знайшла пошкоджень на бронетранспортерах БТР-4Е

Корпуси для БТР-4Е прийшли з браком Defence

Перевірку комплектуючих інших машин буде продовжено

Робоча група, до якої ввійшли фахівці Міністерства оборони й держконцерну Укроборонпром, не знайшла пошкоджень на бронетранспортерах БТР-4Е, які передали концерну у кінці 2019 року.

Про це у Facebook повідомив заступник генерального директора концерну Мустафа Найєм.

"За результатами перевірки жодних дефектів, у тому числі непроварів, тріщин та несплавлень не було знайдено. Уся поставлена техніка повністю відповідає технічній документації", — написав він.

"Акти перевірок та детальну інформацію офіційно буде оприлюднено завтра. Перевірку комплектуючих інших (не поставлених) машин буде продовжено. Завтра до Харкова виїде додаткова група Концерну з Києва", — додав він.

Нагадаємо, 23 січня керівництво "Укроборонпрому" дало директору Харківського конструкторського бюро з машинобудування імені O.O. Морозова та власнику "Лозівського ковальсько-механічного заводу" 24 години для з’ясування достовірності оприлюдненої у ЗМІ інформації щодо якості зварювання корпусів БТР-4Е.

Раніше директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець написав, що приватне підприємство "Лозовський ковальско-механічний завод" поставило на Харківське конструкторське бюро машинобудування (ХКБМ) три перших корпуси для виготовлення БТР-4 нової партії. Але виявилось, що вони прийшли з браком. На них є тріщини. Проте на непровареній і потрісканій броні стоїть клеймо військового представництва Міністерства оборони, що з цими корпусами все гаразд.Loading...