live

Новий вірус з Китаю: Число тих, хто заразився, перевищило тисячу

Фото з відкритих джерел

Число загиблих збільшилося до 41

У ніч на суботу 25 січня Китай зустрічає Новий рік, проте багато святкових заходів скасовано через спалах коронавірусу 2019 nCoV. Загальна кількість тих, хто заразився,  – понад тисячу. Число загиблих збільшилося до 41.

Про це повідомляє ВВС.

Всього, за останніми даними, кількість хворих на новий тип коронавірусу збільшилася до 1287 осіб у всьому світі, підтверджений 41 випадок смерті.

Державний комітет з питань охорони здоров’я Китаю повідомив, що коронавірус вбив ще 15 осіб в провінції Хубей, де почався спалах.

Переважна більшість випадків захворювання і  41 підтверджений випадок смерті були в Китаї, але вірус був також виявлений в Таїланді, В’єтнамі, Сінгапурі, Японії, Південній Кореї, Тайвані, Непалі, Франції та Сполучених Штатах.

Раніше Держкомітет з охорони здоров’я Китаю повідомляв, що наймолодшому з померлих 48 років, а найстаршому – 89.

У четвер заражений вперше помер за межами Хубей, в сусідній провінції Хебей. Ще одну смерть констатували на півночі країни, в провінції Хейлунцзян, яка межує з Росією, більш ніж за 2000 кілометрів від Уханя.

Все це відбувається, коли в Китаї розпочинається святкування Нового року. Багато заходів було скасовано.

Мільйони китайців повертаються додому, щоб зустріти свято разом із сім’єю, проте влада продовжує вводити нові обмеження – в основному в провінції Хубей. Вони стосуються 13 міст, в яких живе близько 13 млн осіб, але в першу чергу - столиці провінції Ухані. Строгість цих заходів, покликаних обмежити переміщення громадян, варіюється від міста до міста.

Нагадаємо, у Парижі і Бордо підтвердили перші два випадки зараження новим коронавірусом, який викликає пневмонію.

 Loading...
Loading...
Loading...