Меган Маркл готується до резонансного інтерв'ю, - ЗМІ

Принц Гаррі і Меган Маркл. Фото: twitter.com

Меган Маркл спроможна наважитися на відверту розмову лише зі своєю давньою подругою американкою Еллен Дедженерес

Близьке оточення герцогів Сассекських запевнило, що Меган Маркл готова до публічної розмови з американською телеведучою Еллен Дедженерес.

Після офіційного відходу від королівської сім'ї герцогиня Сассекська готова пролити світло на стосунки в родині британських монархів.

У пресі з'явилася інформація, що Меган Маркл спроможна наважитися на відверту розмову лише зі своєю давньою подругою американкою Еллен Дедженерес.

Як пише 24 канал, герцоги Сассекські відтепер спроможні не лише самостійно обирати місце проживання та сферу занять, а й вільно висловлюватися публічно. Так, після відмови від королівських повноважень мережею ширилися чутки, що всі подробиці про стосунки у сім'ї британських монархів можуть бути оприлюднені під час особистого інтерв'ю скандального подружжя. 

Як повідомляє видання Daily Mail, викривальний діалог неминучий. Близьке оточення герцогів Сассекських запевнило, що Меган Маркл готова до публічної розмови з американською телеведучою Еллен Дедженерес.

Та, у свою чергу, прагне поспілкуватися з обома представниками королівської родини, адже вважає Гаррі та Меган одними з найприємніших особистостей, яких їй коли-небудь доводилося зустрічати. 

"Еллен і Меган вже обговорювали майбутнє інтерв'ю. Вони давно знають одна одну й стали близькими. Меган каже, що Еллен розуміє її біль і страждання. Вона відчуває, що вони є спорідненими душами", – повідомили інсайдери. 

Новини за темою: Королева Єлизавета ІІ погрожує позбавити Меган Маркл обручки

Варто зазначити, що Меган Маркл та Еллен Дедженерес познайомилися випадково кілька років тому в притулку для собак в Лос-Анджелесі, коли Еллен вмовила Меган взяти першого пса Богарта. З того часу жінок пов'язує справжня дружба. Цей факт доводить те, що Дедженерес разом з дружиною навіть літала в гості до Меган після народження Арчі влітку 2019 року.

Телеведуча вже ставала на бік Меган публічно, коли герцогиня потерпала від тиску преси та суспільства. А тепер, швидше за все, їхня дружба буде все міцнішою завдяки перебуванню Меган у Північній Америці. 

Нагадаємо, 8 січня принц Гаррі та Меган Маркл оголосили, що планують відійти від своїх ролей старших членів британської королівської сім'ї.

А згодом британська королева Єлизавета II викликала старших королів на невідкладний саміт у своєму маєтку Сандрінгем у Норфолку з метою обговорення майбутнього герцога та герцогині Сассекських Гаррі та Меган.

Королева Єлизавета ІІ погодилася на "перехідний період", під час якого герцог і герцогиня Сассекські проведуть час у Канаді та Великій Британії.

Нещодавно Меган Маркл розпустила весь особистий персонал британської резиденції Frogmore Cottage, таким чином продемонструвавши, що не планує повертатися до Королівства. Проте, королівське подружжя прийняло рішення про збереження права на свою резиденцію у Великій Британії.Loading...