Люди бояться виходити на вулицю через коронавірус: Яка ситуація наразі у місті-епіцентрі зараження

У Китаї говорять, що заражених більше 50 тис. осіб
В Китаї через новий смертельний коронавірус вулиці міст-мільйонників пустують, дороги покриті хлоркою, а в супермаркетах вже практично нічого купувати. Про це "Вести.ua" повідомили люди, які зараз проживають в Китаї.
Згідно з повідомленням, одне джерело видання, посилаючись на місцевих в Ухані — місті-епіцентрі зараження коронавірусом, розповіло, що відбувається в країні насправді.
"ЗМІ і влада говорять про 800 заражених, але заразилося вже більше 50 тисяч людей, закрили всі сусідні міста з Уханем", - розповів Іван з Дніпра.
Він додав, що медиків не вистачає.
"Тільки в п'ятницю від вірусу померли близько 20 осіб. Наймолодшому був рік, найстаршому - 35 років. Кажуть, що є антивірус, але поки всі впевнені, що це сказали для заспокоєння. Китайцям поки не вдається вилікувати зараження, вони просто будують окремі лікарні, до кінця не знають, що це таке", - заявив українець.
Олександр з Узбекистану, який третій рік живе в Ухані, навчається в місцевому університеті. За його словами, майже всі магазини закриті, а якщо відкриті, то часто купувати нічого.
"Раніше в моєму районі постійно їздили машини - до того їх було багато, що було неможливо спати. Зараз же майже тиша - ні поїздів, ні машин, ні громадського транспорту. Люди бояться виходити, ніхто не хоче стати черговою жертвою вірусу", - підкреслив він.
Крім того, інші джерела повідомляють, що Ухань зараз перекритий військовими, нікого не впускають і не випускають.
"Місцеві вирішили заробити на епідемії - вони за 400 юанів (близько 14 тисяч гривень, - ред.) показують обхідні шляхи через військових", - поінформував українець з посиланням на свою подругу в Ухані.
Також повідомляється, що мер Уханя, Жуань Ченфа, також заражений. Він, не знаючи про те, що хворіє, їздив до людей в різні райони міста і тим самим ще більше розносив хворобу.
Нагадаємо, раніше в МОЗ повідомили, що в Україні зафіксовано три випадки підозри на коронавірус.
Пізніше, Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів звернулася до відповідних органів Китайської Народної Республіки за додатковою інформацією та роз'ясненнями щодо коронавіруса.