live

Лікарська недбалість: Висунуто підозру завідуючій відділення Львівської лікарні

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Лікарку підозрюють у неналежному виконанні своїх професійних обов’язків, що спричинило смерть людини

Прокуратура Львівської області завершила досудове розслідування у справі щодо лікаря, яку підозрюють у неналежному виконанні своїх професійних обов’язків та недбалого ставлення до них, що в результаті спричинило смерть людини.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Львівської області.

"27 грудня 2017 року до Львівської міської клінічної лікарні звернувся за допомогою 39-річний чоловік, який скаржився на головні болі та постійну закладеність носа. Під час слідства з’ясувалось, що до проведення операції, згідно аналізів, у потерпілого виявили гостре запалення слизової оболонки, що забороняло будь-яке оперативне втручання. Проте, лікар, проігнорувавши цей факт, не провівши належної діагностики хворого, знехтувавши додатковими дослідженнями і обстеженнями, прооперувала потерпілого", – йдеться у повідомленні.

Внаслідок операції, через хірургічне втручання у порожнину носа, у пацієнта миттєво розвинулась вірусно-бактеріальна інфекція, з розвитком сепсису, що в подальшому призвело до смерті.

Лікарю повідомлено про підозру за ч.1 ст.140 КК України (неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником). Санкція статті передбачає позбавлення волі терміном до 2 років.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що у Харкові жінка померла після відмови надати їй медичну допомогу.Loading...
Loading...
Loading...