live

Коронавірус у Китаї: Зібрана підбірка найкращих фільмів про епідемії

Фото з відкритих джерел

На коронавірус у Китаї вже захворіли 1372 особи

Після спалаху пневмонії, викликаної досі невідомим збудником, який зафіксували в Ухані у грудні 2019 року, новий невідомий коронавірус виявили спочатку у 60 людей у Китаї. За останньою інформацією, кількість підтверджених випадків зараження смертельним коронавірусом 2019-nCoV, зросла до 1372 осіб.

Як зазначалося, влада Китаю вирішила закрити вісім міст у провінції Хубей, аби стримати розповсюдження небезпечного маловідомого коронавірусу. У місті Ухань було припинено рух автобусів, метрополітену, поромів та скасовано міжміські пасажирські перевезення. У свою чергу аеропорт та вокзали зачинили для пасажирів, які виїжджають.

Наразі, події у Китаї нагадують багато фільмів про епідемії, зокрема, про зомбі-вірус, який є найжахливішим апокаліпсисом.

Поїзд в Пусан (2006)

Дія фільму відбувається під час зомбі-апокаліпсиса в поїзді Корейської високошвидкісної залізниці. Після перегляду фільму поїзда в Інтерсіті набувають нових барв. Фільм став одним із найкасовіших в Південній Кореї та отримав позитивні відгуки кінокритиків.

Я - легенда (2007)

Чудотворні ліки від раку виявилися вірусом, який перетворив людей на щось середнє між вампірами і зомбі. Головний герой - підполковник медичної служби американської армії - єдиний незаражений в Нью-Йорку. Разом із вівчаркою він намагається вижити і винайти антидот.

28 днів по тому (2002)

Дія фільму відбувається у Великій Британії на тлі пандемії високозаразливий вірусу, що перетворює людей в лютих монстрів, єдина мета яких вбити якомога більше людей. Сюжет побудований навколо спроб четвірки, що вижили, врятуватися, але не тільки від зомбі, а й від інших людей.

Оселя зла (2002)

Кіноадаптація однойменної японської комп'ютерної гри. Сюжет побудований навколо Еліс, дівчини, яка втратила пам'ять і потрапила в секретну лабораторію, де після витоку небезпечного вірусу панує штучний інтелект. Досліджуючи з командою підземні приміщення, головна героїня виявляє, що всі померлі перетворилися на зомбі.

12 мавп (1995)

До 2035 року невиліковний вірус знищив п'ять мільярдів людей, тобто більшу частину населення Землі, а решта змушена жити під землею. Засудженого за зухвалість щодо влади відправляють на машині часу в 1996 рік, коли почалася страшна епідемія. Але вчені помиляються з часом.

Нагадаємо, раніше китайські медики заявили, що знайшли спосіб лікування важких форм пневмонії, спричиненої новим коронавірусом (2019-nCoV). Лікарі підключили важкохворого пацієнта до апарату підтримки життєдіяльності, що тимчасово замінює роботу серця та легенів для того, щоб легені, які можуть бути заповнені рідиною, змогли розслабитися і відновитися. 

Науковці визначили тварину, яка могла спричинити спалах коронавірусу в Китаї. Вчені припускають, що джерелом нового вірусу, який викликав епідемію пневмонії, можуть бути змії.Loading...
Loading...
Loading...