Імпічмент Трампа: Адвокати президента почали представляти в Сенаті США свою позицію

Президент США Дональд Трамп Фото з відкритих джерел

Захист повинен представити аргументи проти імпічменту

Процес розгляду справи про імпічмент президента США Дональда Трампа продовжився поданням позиції захисту. Про це повідомляє The Guardian.

Згідно з повідомленням, протягом 24 годин, які можуть бути розділені на три доби, захист повинен буде представити свої аргументи проти імпічменту президента США.

Наголошується, що голова адвокатської групи Трампа, Пет Сіполонне заявив, що аргументи демократів з приводу необхідності імпічменту є небезпечними для американського інституту президентства в цілому.

Новини за темою: У Сенаті США завершують представляти звинувачення проти Трампа

"Вони просять вас зробити щось дуже значуще, і, я б сказав, дуже, дуже небезпечне", - заявив Сіполлоне.

Згідно з версією звинувачення, оголошення якого зайняло три дні й закінчилася вчора, 24 січня, Трамп повинен бути відсторонений від посади президента.

Новини за темою: Твоєю ж зброєю: Під час слухань щодо імпічменту Трампу демократи використали слова його ж соратників

У свою чергу Дональд Трамп у Twitter відреагував на розгляд справи в Сенаті США і заявив, що до нього несправедливо ставляться.

"Будь-яка чесна людина, яка сьогодні спостерігає за процесом в Сенаті, зможе побачити, наскільки несправедливо до мене ставляться і що це дійсно абсолютно партизанський обман імпічменту, який ВСІ, включаючи демократів, дійсно знають, що це так. Це ніколи не повинно повторитися!", - написав американський президент.

Новини за темою: "Приберіть її!". ЗМІ оприлюднили запис у якому буцімто Трамп обговорює звільнення Йованович

Раніше державний секретар США Майк Помпео під час свого візиту на Ямайку заявив, що виступить на слуханнях у Сенаті у справі імпічменту президента Дональда Трампа.

Нагадаємо, 21 січня, Верхня палата парламенту США почала розгляд справи про імпічмент президента Америки Дональда Трампа. Спочатку сенатори розглядають резолюцію, яка визначить регламент слухань, а згодом розпочнеться слухання про імпічмент по суті. Сторона обвинувачення буде від Палати представників, а захист - юристи Дональда Трампа. Присяжними будуть самі сенатори. 

Згодом стало відомо, що республіканці в Сенаті Сполучених Штатів Америки проголосували за правила процесу імпічменту президента США Дональда Трампа, які запропонував лідер республіканської більшості Мітч Макконнел.

Як відомо, 25 вересня Державний департамент Сполучених Штатів Америки опублікував стенограму розмови президента України Володимира Зеленського та американського президента Дональда Трампа, внаслідок чого почалися слухання у справі імпічменту американського лідера. Йдеться про переговори президентів 25 липня 2019 року.

18 грудня Палата представників Сполучених Штатів Америки ухвалила рішення про імпічмент президента Дональда Трампа за двома статтями звинувачень – у зловживанні владою та перешкоджання роботі Конгресу в розслідуванні цієї справи.Loading...