Боротьба з коронавірусом: У "Борисполі" пасажирам з Китаю мірятимуть температуру

Фото з відкритих джерел

Всесвітня організація охорони здоров'я оновила рекомендації щодо скринінгу на пунктах в’їзду в країни

З 26 січня в аеропорту "Бориспіль" пасажири на прямих авіарейсах з Китаю проходитимуть температурний скринінг, повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

"З 26 січня (найближчий плановий авіарейс з Китаю) в аеропорту Бориспіль розпочнеться температурний скринінг пасажирів на прямих авіарейсах з Китаю. Фахівці санітарно-карантинного підрозділу вже підготовлені та укомплектовані інфрачервоними термометрами", йдеться у повідомленні.

У МОЗ зазначили, що у суботу Всесвітня організація охорони здоров'я оновила рекомендації щодо скринінгу на пунктах в’їзду в країни, в яких ще не було зафіксовано передачі нового коронавірусу.

Новини за темою: Люди бояться виходити на вулицю через коронавірус: Яка ситуація наразі у місті-епіцентрі зараження

Попередній досвід ВООЗ показував, що запровадження скринінгу температури тіла для виявлення потенційних підозрілих випадків коронавірусу вимагало значних інвестицій та не було достатньо ефективним.

Однак під час спалаху коронавірусу 2019-nCoV більшість випадків хвороби в аеропортах було виявлено саме завдяки температурному скринінгу. Зазначається, що такий метод значно знижує ризик занесення збудника хвороби в країну.

Новини за темою: У Франції вже троє людей захворіли на коронавірус

У міністерстві також зазначили, що для мінімізації ризику інфікування коронавірусом ВООЗ рекомендує звичайні методи профілактики ГРВІ.

Нагадаємо, кількість хворих на коронавірус зросла до 1372 осіб.

Loading...