live

Авіакатастрофа в Тегерані: Тегеран не закрив небо через виліт лідерів ХАМАС

Авіакатастрофа українського літака в Ірані IRNA

Члени керівництва ХАМАС були пасажирами рейсу авіакомпанії Qatar Airways

Тегеран не закрив свій повітряний простір 8 січня, тому що незадовго до катастрофи літака "МАУ" з Ірану до Катару вилетів літак з високопоставленими членами терористичної організації ХАМАС. Про це повідомляє Iran International у Twitter.

"Члени керівництва ХАМАС були пасажирами рейсу авіакомпанії Qatar Airways, який вилетів з Тегерана до Дохи незадовго до того, як український літак був збитий. Ісмаїл Ханій, Осама Хамдан та Муса Абу Марзук перебували в Ірані, щоб відвідати церемонію поховання Сулеймані", - йдеться у дописі.

Новини за темою: Авіакатастрофа в Ірані: Виробник двигунів для Boeing долучиться до розслідування

У іншому дописі зазначається, що міністр закордонних справ Ірану Джавад Заріф заявив, що Іран не закрив повітряний простір через "політичні та технічні причини".

Нагадаємо, вранці 8 січня пасажирський літак авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" розбився в Ірані. Все 176 осіб, що знаходилися на борту, зокрема дев'ятеро членів екіпажу, загинули. Згодом був опублікований список всіх пасажирів того фатального рейсу.

Через три дні після катастрофи, Іран офіційно визнав, що військові країни випадково збили пасажирський літак "МАУ" ракетоюLoading...
Loading...
Loading...