Злочинна група неонацистів у США контролюється чоловіком з Росії, -ЗМІ

BBC

Він носить футболку з зображенням Путіна і закликає прихильників воювати

Засновник американської бойової неонацистської групи "База" 46-річний Ріналдо Наззаро (Rinaldo Nazzaro) керує організацією з Росії.

Про це повідомляє "BBC".

Зазначається, що "База" є основним напрямком боротьби з тероризмом для ФБР. А нею керує 46-річний Рінальдо Наззаро, який використовує псевдоніми "Норман Спір" і "Римський вовк", він виїхав з Америки до Петербурга менше ніж два роки тому.

"Минулого року Наззаро був  гостем на російській урядовій виставці з безпеки в Москві, яка "зосереджена на демонстрації результатів державної політики та досягнень", - йдеться у повідомленні.

За даними ЗМІ, група, заснована у липні 2018 року, набирає підписників в Інтернеті, спілкується за допомогою зашифрованих програм для обміну повідомленнями та заохочує членів до участі у воєнізованій підготовці.

Лише за останній місяць 7 членів групи звинуватили в різних злочинах включно зі змовою з метою скоєння вбивства. Судові документи, підготовлені ФБР, описують злочинну організацію як "радикально мотивовану насильницьку екстремістську групу", яка добивається "наближення падіння уряду США, початку расової війни й встановлення білої етнічної держави".

Справжня особистість лідера давно була загадкою.

Журналісти натрапили на відео, розміщеному в Інтернеті в березні 2019 року, де Наззаро в Росії носив футболку із зображенням президента Володимира Путіна разом зі словами "Росія, абсолютна влада".

Нагадаємо, 22 січня у Сполучених Штатах заарештували колишніх військових Канади та ще двох інших чоловіків, які пов'язані з расистською групою "База". Зловмисники готували теракт під час мітингу проти зброї у Вірджинії.

 

Loading...