Зеленський на зустрічі з Нетаньягу розповів історію своєї родини під час Голокосту

Президент України Володимир Зеленський

REUTERS

Зеленський зустрівся з прем’єр-міністром Держави Ізраїль Беньяміном Нетаньягу

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з прем’єр-міністром Держави Ізраїль Беньяміном Нетаньягу і розповів йому історію своєї родини, пов’язану з Голокостом. Трансляцію вів телеканал ZIK.

"І я розповім вам наприкінці ще одну історію. Історію сім’ї, де було четверо братів. Троє з них, а також їхні батьки і їхні родини стали жертвами Голокосту. Їх розстріляли німецькі окупанти, що увірвалися до України. Залишився четвертий брат, в той час він був на фронті. Він повернувся живим. Пройшов Другу світову війну, зробивши внесок у перемогу над нацизмом та людиноненависницькою ідеологією. Через два роки після війни у нього народився син, а через тридцять один рік у нього народився онук. Через сорок років онук став президентом, і сьогодні він стоїть перед вами, пане прем’єр-міністр", – сказав Зеленський.

Нагадаємо, нині Зеленський перебуває з офіційним візитом у Державі Ізраїль.

Раніше український президент повідомив, що не буде присутній на форумі в Єрусалимі пам'яті жертв Голокосту, а поступиться своїм місцем і місцями, які призначені для української делегації, тим, хто вижили під час Голокосту і кому забракло місць.

У відповідь в "Яд ва-Шем" заявили: "Президенту (України) пояснили, що ті, хто вижили в Голокост, які звернулися з проханням бути присутнім на форумі, отримали таку можливість. Нам незрозуміле рішення президента, і ми шкодуємо, що він зробив такий крок на заході під назвою "Пам'ятаємо Голокост, боремося з антисемітизмом"".

Loading...