Юрій Бойко: Зарплати міністрів у сотні тисяч гривень – це ляпас суспільству

Співголова фракції Юрій Бойко "Опозиційна платформа - За життя"

Депутати-опозиціонери зареєстрували у Верховній Раді постанову про заборону підвищення зарплат народним обранцям

"Опозиційна платформа – За життя" зареєструвала проєкт постанови, який заморожує підвищення зарплат народним депутатам.

Про це заявив співголова фракції Юрій Бойко в ефірі телеканалу "Наш", повідомляє пресслужба політсили.

"Ситуація із зарплатами чиновників – це цинізм вищої міри. Коли приймався бюджет 2020 року з практично замороженими пенсіями і підвищенням видатків на 20% на силові структури, стало зрозуміло, що нинішній уряд йде шляхом попередників. Такі ж бюджети приймалися і в попередні п’ять років.

Новини за темою: Юрій Бойко про зарплати міністрів: У них немає совісті і їм плювати, як живуть мільйони людей

Але коли до всього цього, та ще й з огляду на затримки з виплатами зарплат, додалися мільйонні премії чиновників і міністрів, які підвищують собі зарплати до сотень тисяч гривень, – це можна розцінювати тільки як ляпас суспільству, який поставив всю країну на дибки. Люди закономірно висловили обурення чиновниками, які допустили таке знущання", – підкреслив Юрій Бойко.

"У республіках Прибалтики зарплата міністра прив’язана до середньої зарплати по країні. Вона в 3,5 рази більше середньої зарплати. 36 тисяч – це як раз 3,5 середніх українських зарплати. І це нормально. Але не сотні тисяч! Якщо естонський міністр поставить собі зарплату, не прив’язану до середньої зарплати, його тут же звільнять з роботи. А вони поставили собі премії, які дозволили отримати за місяць по 200-400 тисяч. Я вже не кажу про "Укрпошту", "Нафтогаз" чи "Укрзалізницю", де керівникам платять мільйони. А їхні підлеглі отримують по 10 тисяч", – наголосив політик.

Новини за темою: Юрій Бойко – родичам загиблих 2 травня в Одесі: Ми обов’язково доб’ємося правди!

Співголова фракції "Опозиційної платформи – За життя" зазначив, що депутати-опозиціонери зареєстрували у Верховній Раді проект постанови про заборону підвищення зарплат народним обранцям.

"Зарплата народного депутата зараз становить як раз близько 40 тисяч. І ми зареєстрували проект Постанови про те, щоб відмовитися найближчим часом від будь-яких підвищень. Тому що не можна так вчиняти із суспільством", – резюмував Юрій Бойко.

Новини за темою: Справа не у записах, а у тому, що вони непрофесіонали, – Бойко про уряд Гончарука

Раніше, співголова фракції ОПЗЖ у Верховній Раді заявив, що "Опозиційна платформа – За життя" буде захищати промислові підприємства України, оскільки це основа нашої економіки. Loading...