live

Юрій Бойко: Новий уряд виявився абсолютно не готовим до управління державою

Співголова фракції Юрій Бойко "Опозиційна платформа - За життя"

"Псевдопрограма уряду, презентована при його призначенні – із серії "наздоженемо і переженемо""

Уряд прем'єра Олексія Гончарука виявився абсолютно не готовим до управління державою.

Таку характеристику нинішньому Кабміну співголова "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Бойко дав в ефірі програми "Максимум" на телеканалі "Наш", повідомляє пресслужба політсили.

"Псевдопрограма уряду, презентована при його призначенні – із серії "наздоженемо і переженемо". Це просто набір гасел. Не можна ж серйозно розглядати голослівні заяви про те, що у нас буде 40% зростання ВВП за 5 років, 50 млрд дол інвестицій і створено близько мільйона робочих місць. Реальність виявилася абсолютно протилежною. У нас в грудні падіння промислового виробництва на понад 8%", – зазначив опозиційний політик.

Новини за темою: Юрій Бойко: Ми будемо захищати промислові підприємства – це основа нашої економіки

За його словами, найстрашніше те, що уряд взагалі не розуміє, що робити з економікою, з підприємствами. "Немає державної політики щодо підтримки реального сектора економіки. Яскраві презентації, гасла, біганина за кредитами – все що завгодно, крім економічного зростання. Але тільки економічне зростання може бути базою для успішного розвитку країни і підвищення добробуту громадян", – сказав Юрій Бойко.

"Вони (уряд – ред.) не розуміють, як вирівнюється торговельний баланс, від чого залежить макрофінансова стабільність, як підняти ВВП, як створюються робочі місця, яким має бути податковий режим, як лобіювати інтереси експортерів на зовнішніх ринках. Тобто речі, які є базовими для розвитку економіки, для них незрозумілі. Я переконаний, що такий уряд приречений", – підкреслив співголова фракції опозиціонерів.

Новини за темою: Юрій Бойко – родичам загиблих 2 травня в Одесі: Ми обов’язково доб’ємося правди!

Політик зазначив, що нові міністри виявилися абсолютно не готовими до управління державою. "Цей уряд став наслідком запиту суспільства на появу нових облич. Люди хотіли появи молодих незаангажованих політиків, не обвішаних звинуваченнями в корупції. Інше питання, що зміну привели таку, що вони виявилися гіршими, ніж попередники. Люди, які прийшли, абсолютно не готові до управління державою. Їх ніколи цьому не вчили.

Вони всі вихідці з грантових організацій, і для них головне було – показати красиві картинки. А реалізувати це вони не в змозі, тому що у них не вистачає досвіду – ні життєвого, ні виробничого, ні досвіду управління державою. Вони просто не розуміють, що робити. За красивою картинкою виявилася порожнеча", – підкреслив Юрій Бойко.

Новини за темою: Справа не у записах, а у тому, що вони непрофесіонали, – Бойко про уряд Гончарука

"Опозиційна платформа – За життя" зареєструвала у Верховній Раді пакет з понад 180 законопрєктів, спрямованих на забезпечення миру в Україні, боротьбу з бідністю, подолання соціальної нерівності та розвиток економіки.

Нагадаємо, співголова "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Бойко також заявив, що зарплати міністрів у сотні тисяч гривень – це ляпас суспільству.Loading...
Loading...
Loading...