live

Віктор Медведчук: Україні потрібні вигідні їй правила гри, а не кабальна угода про зону вільної торгівлі з ЄС

Голова політради партії Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Ця угода має бути переглянута

Заява Давида Арахамії, який виступив проти гармонізації українського законодавства з нормами Євросоюзу, викликала різку негативну реакцію у прихильників євроінтеграції, переконаних, що Україні й далі слід бездумно рухатися в ЄС. Але всі їхні аргументи спростовує реальність: дійсно, слабка економіка, об'єднуючись з більш сильною, завжди буде слабшою, граючи за однаковими правилами.

Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук, повідомляє пресслужба політсили.

За його словами, замість того, щоб грати за чужими правилами, Україні треба створювати свої правила гри, використовувати власні конкурентні переваги.

Новини за темою: Медведчук: Позитивних кроків щодо імплементації "формули Штайнмаєра" в законодавство не досягнуто

"А договір про зону вільної торгівлі з ЄС, проти підписання якого як кабального для України виступав я і мої однодумці, приніс українську економіку в жертву чужим і невигідним для нас правилами, поставив хрест на багатьох конкурентних перевагах нашої промисловості, насамперед високотехнологічних галузей", - зазначив Віктор Медведчук.

Опозиційний політик повідомив, що під час зустрічі в сенаті Франції з депутатами верхньої і нижньої палат парламенту він представив об'єктивні аргументи на підтримку позиції партії "Опозиційна платформа – За життя" за вільну торгівлю з країнами Євросоюзу, але проти кабального договору про зону вільної торгівлі з ЄС, який був нав'язаний Україні у 2014 році

Новини за темою: Медведчук: Для створення нашого мирного плану ми взяли досвід європейських країн, який може допомогти в питанні встановлення миру на Донбасі
.

"Цей договір має бути переглянутий. І те, що влада сьогодні, прислухалась до аргументів, які ми наводимо ще з 2012 року і почала визнавати цей факт, вселяє оптимізм і надію", – резюмував голова політради партії.

Раніше повідомлялося, що 23 січня на презентації "Парламентського виміру "нормандського формату" членам Сенату Франції, депутатам національних зборів і представникам дипломатичних та ділових кіл Франції в Парижі, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук заявив, що збройний конфлікт на Донбасі є в першу чергу українською проблемою, але в цілому стосується і Європи.

Новини за темою: Медведчук: Минула влада могла не допустити масового кровопролиття на Донбасі у 2014 році

Також на зустрічі Віктор Медведчук заявив, що міжпарламентський діалог потрібно продовжувати, щоб надати допомогу главам держав "нормандської четвірки" і наблизити мир в Україні.

 

 Loading...
Loading...
Loading...