Від Баканова, Кацмана чи Берії робота спецслужб безпосередньо не залежить, – Кацман

Політичний аналітик Володимир Кацман з відкритих джерел

"Це не залежить від особистості"

Є стереотип, якщо Баканов, Берія чи Кацман очолять спецслужбу, то вона запрацює як годинник. Але це не залежить від особистості, це залежить від кількості офіцерів, які ще не забули, що таке офіцерська честь.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

За його словами, з початку створення спецслужб вони використовувалися як політична зброя для придушення, репресій та примусу до якоїсь дії.

"Є інший стереотип, що конкретний Баканов, Єжов, Берія, Джангіров, чи Кацман прийдуть і ця спецслужба запрацює як годинник, як МІ6, МІ5 або Моссад, ні. Це не залежить від особистості", – зазначив Кацман.

На його переконання, все залежить від кількості офіцерів, які ще не забули, що таке офіцерська честь і не втрачають її в присутності високоповажних осіб

"Друге. Коли ідеологія їде із складової спецслужби. І коли кількість порядних людей повинна перевищити критичний мінімум при якому треба розуміти, що це – служба закону, а не конкретній людині", – вважає Володимир Кацман.

До слова, нещодавно під час засідання Комісії Україна-НАТО в Брюсселі обговорили реформу СБУ.

Loading...