live

В ООН порадили відмовилися від використання WhatsApp

Месенджер WhatsApp. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Додаток визнали незахищеним механізмом комунікацій

Вищому керівництву ООН порекомендували відмовитися від користування додатком WhatsApp  для робочих листувань. Про це заявив заступник офіційного представника Генерального секретаря ООН Фархан Хак, передає UN.
 
Як зазначається, таке рішення було прийнято у зв’язку із сумнівами у захищеності цього додатку, як механізму передачі інформації.
 
"На даний момент вищому керівництву ООН було рекомендовано не використовувати WhatsApp як незахищений механізм комунікації. Так що ні, я не думаю, що генеральний секретар використовує його", - заявив Фархан Хак.
 
 
Нагадаємо, раніше компанія Facebook подала судовий позов проти ізраїльської фірми NSO Group через використання програми WhatsApp для стеження за користувачами мережі.
 
Окрім цього, з 31 грудня для користувачів смартфонів на базі Windows Phone було припинено доступ до користування месенджером WhatsApp. Також було заплановано припинити підтримку цього додатку для власників пристроїв на базі Android і iOS, зокрема версій Android 2.3.7 і старших та iOS 8 і старших.


Loading...
Loading...
Loading...