live

В Ізраїлі задоволені тим, як Зеленський вшанував жертв Голокосту, - український посол

Володимир Зеленський біля Стіни Плачу Офіс Президента

Зеленський був у "Яд Вашемі" і сам поклав вінок і квіти до меморіалу

Ізраїльське суспільство та політикум позитивно сприйняли те, як президент України Володимир Зеленський вшанував пам’ять жертв Голокосту в Єрусалимі. Про це в коментарі "Укрінформу" повідомив посол України в Ізраїлі Геннадій Надоленко.

"Президент Зеленський сьогодні був у "Яд Вашемі" і сам поклав вінок і квіти до меморіалу. Тут (в Ізраїлі – ред.) це було сприйнято дуже позитивно", - зазначив дипломат.

Він також запевнив, що ізраїльські політики з повним розумінням поставилися до рішення української делегації поступитися своїми місцями на Всесвітньому форумі пам’яті Голокосту людям, які пережили цю трагедію.

За словами Надоленка, місцеві політики вважають, що цей вчинок "був геніальним рішенням президента", а з приводу негативних коментарів щодо цих порад "не читати ворожі ЗМІ".

Нагадаємо, 23 січня президент України Володимир Зеленський прибув з робочим візитом до Ізраїлю. Президент планував взяти участь у п'ятому Всесвітньому форумі пам'яті Голокосту, присвяченому 75-й річниці звільнення концтабору Аушвіц та провести зустрічі з керівництвом Ізраїля.Loading...
Loading...
Loading...