"Укрзалізниця" залишається під повним контролем держави, - Гончарук

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук Фото - kmu.gov.ua

Міністерство інфраструктури підписало "Меморандум про взаєморозуміння" з Deutsche Bahn

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що українське підприємство "Укрзалізниця" залишиться під повним контролем держави. Про це глава уряду повідомив у Facebook.
 
"Мова лише про стратегічне партнерство, а не про продаж чи концесію Укрзалізниці. Українська залізниця залишається під повним контролем держави, і це точно", - зауважив Гончарук.
 
Як зазначається,  у середу, 22 січня, Міністерство інфраструктури  підписало "Меморандум про взаєморозуміння" із залізничним оператором Німеччини Deutsche Bahn. За словами Гончарука, ця співпраця дозволить покращити ефективність та якість залізничних перевезень в Україні.
 
"Зараз наша команда веде переговори з німецькою стороною щодо подальшої співпраці в операційній діяльності, в наданні консультаційних послуг з боку німецької залізниці", - пояснив глава уряду.
 
 
Також Олексій Гончарук додав, що у п’ятницю, 24 січня, відбудеться нарада із запрошенням профільного транспортного комітету Верховної Ради та українських міністерств для узгодження деталей майбутньої співпраці.

"Більше інформації ми розкажемо вже 5 лютого, під час підписання "Угоди про стратегічне партнерство" із Deutsche Bahn в Києві", - додав прем’єр-міністр.

Нагадаємо, вчора, 23 січня, наглядова рада "Укрзалізниці" заявила, що підписання "Меморандуму про взаєморозуміння"  між Україною та залізничним оператором Німеччини, компанією Deutsche Bahn - це ініціатива та прерогатива уряду України.
Loading...