live

Українська влада не має реальної політичної волі для вирішення конфлікту на Донбасі, – Скорик

Микола Скорик. Фото skoryk.info

"Це неодноразово демонструвала попередня влада президента Порошенка і реальних результатів, поки що, не бачимо від президента Зеленського"

Українська влада не має реальної політичної волі щодо вирішення конфлікту на Донбасі.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив народний депутат, фракція "Опозиційна платформа - За життя" Микола Скорик.

Ведучий поцікавився, чи Європа справді уникає питання врегулювання конфлікту на Донбасі. У відповідь  народний депутат сказав, що проблема не в Європі, а з позицією української влади.

"Українська влада не має реальної політичної волі щодо вирішення конфлікту на Донбасі. Це, на жаль, це неодноразово демонструвала попередня влада президента Порошенка і реальних результатів, поки що, не бачимо від президента Зеленського. Я вважаю, що ці кроки, які робляться керівництвом міжфракційної групи в особі Віктора Медведчука, до речі я написав заяву на вступ до цієї міжпарламентської групи, дуже важливі", – сказав депутат.

На його переконання, якщо парламенти Німеччини, Франції, Російської федерації та України реально долучаться до процесу, то це дасть багато користі у вирішенні питання Донбасу.

"В нас парламентсько-президентська республіка. Якщо парламенти Німеччини, Франції, Російської федерації та України реально долучаться до вирішення цієї проблеми, якщо це не буде виключно діалог політичних лідерів країн, а парламентів, то, я думаю, що це дасть багато користі і у вирішенні питання Донбасу та питання взаємовідносин Україна-ЄС, бо Німеччина та Франція – це основні шерхолдери ЄС", – вважає Микола Скорик.

Нагадаємо, 23 січня голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук провів у Парижі презентацію "Парламентського виміру "нормандського формату", де зустрівся з членами Сенату Франції, депутатами Національних зборів і представниками дипломатичних та ділових кіл Франції.

До слова, у листопаді у Верховній Раді України за ініціативою партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" було створено міжфракційне депутатське об'єднання "Міжпарламентський діалог заради миру: Україна ‒ Росія ‒ Німеччина ‒ Франція". Очолив це об’єднання голова Політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" Віктор Медведчук.

Представники "Опозиційної платформи – За життя" звернулися до президента Росії Володимира Путіна з пропозицією створити міжпарламентський формат "нормандської четвірки". Президент Росії підтримав ініціативу української сторони і доручив опрацювати це питання голові Державної Думи В'ячеславу Володіну.Loading...
Loading...
Loading...