У Вищій раді правосуддя призначили нового заступника

Заступник голови Вищої ради правосуддя Олексій Маловацький Пресслужба ВРП

ВРП обирає заступника за поданням очільника строком на два роки

У четвер, 23 січня, заступником голови Вищої  ради правосуддя шляхом таємного голосування було обрано члена ВРП Олексія Маловацького. Про це повідомляє пресслужба ВРП.
 
Як зазначається, голова Вищої ради правосуддя Андрій Овсієнко вніс відповідне подання та запропонував кандидатуру члена ВРП Маловацького Олексія Володимировича на посаду свого заступника.
 
Зокрема, згідно зі статтею 23 Закону України "Про Вищу раду правосуддя" ВРП за поданням очільника має право обрати його заступника з числа членів Вищої ради правосуддя строком на два роки.
 
До слова, обрання Олексія Маловацького на посаду заступника ВРП відбувалося шляхом таємного голосування.
 
Довідка:
Олексій Володимирович Маловацький 15 лютого 2019 року обраний членом Вищої ради правосуддя з’їздом адвокатів України та склав присягу члена ВРП. 1 травня 2019 року набув повноважень члена Вищої ради правосуддя, а 2 травня 2019 року включений до складу Першої Дисциплінарної палати.
 
Нагадаємо, цього тижня було обрано нового заступника голови Державної митної служби, який буде координувати напрямки роботи з питань митних платежів та митної вартості товарів, митного аудиту, таргетингу митних ризиків та процедур спрощення і сприяння торгівлі.
Loading...