У Польщі двох українців засудили на 25 років за вбивство дівчини

Фото з відкритих джерел

Молодики повідомили іншим, що їх знайому "депортували, і в Польщу вона більше не повернеться"

Двох українців засудили за вбивство в Польщі до 25 років в'язниці кожного. Про це повідомляє kurierlubelski.pl.
 
Вирок був винесений Окружним судом Замостя у справі про вбивство 26-річної дівчини 10 червня 2017 року. Троє чоловіків вбили свою знайому, з якою в той день відпочивали на природі недалеко від польського міста Грубешів.
 
Дівчина після випитого алкоголю почала вимагати від трьох співвітчизників повернути їй борг - перед цим вона позичила їм велику суму. Нагадування розлютило чоловіків, і вони вирішили вбити її - кредитора вивели "поговорити", в сторону від інших учасників пікніка.
 
Після цього її затягнули в підвал і почали душити, а коли жертва знепритомніла, її загорнули в покривало і на автомобілі вивезли до ставка. Там прив'язали до її тіла 15-кілограмовий камінь і кинули у воду, а потім всі троє повернулися до компанії і повідомили іншим, що їх знайому "депортували, і в Польщу вона більше не повернеться".
 
Загиблу виявили через тиждень після вбивства, коли її тіло спливло на поверхню. Двоє підозрюваних були затримані через кілька годин - чоловіки піймалися на пункті пропуску на українському кордоні. Третій співучасник вбивства втік із Польщі раніше, і розшукати його поки що не змогли.
 
Нагадаємо, нещодавно польський суд засудив громадянку України до 8 років позбавлення волі за спробу вбивства власної дитини, яку вона народила на роботі.
Loading...