live

У МОЗ заявили, що в Україні не зможуть підтвердити коронавірус

Медпрацівники лікарні, де перебувають інфіковані коронавірусом CNA

У ЦГЗ є обширний набір діагностик для того, щоб виключити інші субтипи вірусу грипу

Якщо в Україні буде виявлено паціента з підозрою на коронавірус, його лабораторні аналізи буде направлено в Берлін чи Роттердам. Про це під час брифінгу заявив генеральний директор ЦГЗ МОЗ України Ігор Кузін, передає УНН.

"Відповідно до попередньо розробленого лабораторного алгоритму, у будь якої підозрілої особи беруться в першу чергу лабораторні аналізи на наявність стандартних гострих респіраторних вірусних інфекцій. Якщо такі результати будуть від’ємні, лише в такому випадку така проба буде надсилатись до ЦГЗ", - зазначив Кузін.

З його слів, у ЦГЗ є обширний набір діагностик для того, щоб виключити інші субтипи вірусу грипу.

"Якщо по усім можливим типам грипу буде від’ємний результат, така проба буде надсилатись до референс-лабораторії, рекомендованої ВООЗ в Берлін чи Роттердам. Там буде фінальне підтвердження такого випадку з точки зору лабораторії... На це може бути визначено від 2 до 3 тижнів", - додав очільник ЦГЗ.

Раніше у Міністерстві охорони здоров'я заявили, що в Україні зафіксували три випадки підозри на коронавірус.

Нагадаємо, китайські органи охорони здоров'я заявили, що у 25-ти провінціях країни станом на вчора було зареєстровано 571 підтверджений випадок пневмонії, спричиненої новим коронавірусом (2019-nCoV).

Китайські медики заявили, що знайшли спосіб лікування важких форм пневмонії, спричиненої новим коронавірусом (2019-nCoV).

Національне сховище патогенних мікроорганізмів Китаю опублікувало перший знімок коронавірусу, який зафіксували під електронним мікроскопом.Loading...
Loading...
Loading...