У Китаї вилікували першого зараженого коронавірусом

Фото з відкритих джерел

56-річну пацієнтку вже виписали додому

У китайському Шанхаї лікарі вперше вилікували пацієнта, який був заражений пневмонією, що викликана новим коронавірусом.

Про це повідомляє "Sina" із посиланням на Національну комісію охорони здоров'я Китаю.

Першою хто здолав нову небезпечну недугу, стала 56-річна жінка. Вона деякий час проживала в Ухані, де знаходиться епіцентр захворювання.

10 січня жінка відчула слабкість і підвищення температури, а 12 січня вона повернулася в Шанхай та 15 січня була госпіталізована.

"Стан поступово покращувався, а температура тіла була нормальною протягом 6 днів поспіль. Дослідження показало, що запалення чітко зникає, а два тести на коронавірусні нуклеїнові кислоти були негативними", - йдеться у повідомленні.

Пацієнтку вже виписали додому.

Нагадаємо, китайські органи охорони здоров'я заявили, що у 25-ти провінціях країни станом на вчора було зареєстровано 571 підтверджений випадок пневмонії, спричиненої новим коронавірусом (2019-nCoV).

Вчора китайські медики заявили, що знайшли спосіб лікування важких форм пневмонії, спричиненої новим коронавірусом (2019-nCoV).

А сьогодні Національне сховище патогенних мікроорганізмів Китаю опублікувало перший знімок коронавірусу, який зафіксували під електронним мікроскопом.

Loading...