live

Це абсурд і безглуздя, – Козловський відповів на звинувачення виконавчого директора "Карпат"

Президент футбольного клубу "Рух" Григорій Козловський 112.ua

"Я так розумію, що "Карпати" збожеволіли"

Президент футбольного клубу "Рух" Григорій Козловський у своєму відеозверненні відреагував на звинувачення з боку виконавчого директора "Карпат" Ростислава Ящишина у впливі на рішення депутатів Львівської міськради не підтримати рішення про передачу землі стадіону "Україна". Також він запропонував альтернативне рішення щодо порятунку "Карпат".

Він зауважив, що здивований такою позицією Ящишина. Тому що йому, людині, яка не тільки на словах, а й на ділі вболіває за долю "Карпат", бореться, щоб команда не зникла, дуже важко щось таке закинути.

"Думаю, всі пам'ятають справу дворічної давнини, коли історія з Гудимою могла завершитися для "Карпат" фатально. Я щось тоді не бачив сьогоднішнього виконувача обов'язків генерального директора, журналіста пана Ящишина. Де він був у той час, коли "Карпати" вмирали? Коли доля була практично вирішена. Я щось не пам'ятаю, де була міськрада в той час або якась інша інституція у Львові, яка могла б вплинути, щоб зберегти "Карпати". Зрештою, де були керівники "Карпат", коли клуб вмирав?

Більш того, напевно, всі забули, про контракт, який закінчився, на оренду. Ви пам'ятаєте, як попередні договори, які "Карпати" підписували на оренду, з якими боями виходили вболівальники, робили зелені революції. В цьому році це сталося як клацання пальця. Тому що весь депутатський корпус підтримує це рішення, щоб "Карпатам" було максимально комфортно працювати і прославляти наше місто. Я вас здивую, я особисто з юристами готував цей договір цілу ніч. Я був автором цієї угоди.

В цій угоді я врахував інтереси всіх професіональних клубів, які сьогодні існують і можуть існувати в майбутньому. Щоб всі мали доступ до єдиного комунального стадіону, грали в футбол, щоб прославляти наше місто. Ті звинувачення, які є сьогодні, – це повний абсурд. Вищий пілотаж цинізму. Склалася така ситуація, що сьогодні в "Карпатах" винні всі – Обама, Трамп, ООН, покійний Нельсон Мандела, інопланетяни, які пролітали над Львовом, міськрада, депутати, в кінці ще й знайшли Козловського. Я так розумію, що "Карпати" сьогодні збожеволіли. Таке враження, що вони шукають насправді цапа-відбувайла, на кого показати пальцем, хто винний. Ну не може так бути, що весь світ їм винний. Може, причину насправді вартує пошукати у собі. Може, там щось не так, мені так здається. Тому дане звинувачення є абсурдним, безглуздим і, як би це не було дивним, ще й смішним", – сказав Козловський.

За його словами, такі закиди з'явилися на його адресу, тому що у нього викликали багато запитань ті дії, які намагаються втілити власники "Карпат".

"Я не буду брати участь у цій афері. Це афера. Це чергова афера. Це шантаж, низькосортний шантаж. У мене були запитання. Я казав: давайте перенесемо це питання і давайте вирішимо його глобально, а не для показухи... Я кажу: друзі, поясніть мені, давайте змоделюємо ситуацію. Зараз якась офшорна кіпрська компанія хоче забрати дану землю. А яке відношення має до "Карпат" ця фірма, а яка гарантія, що "Карпати" не вилетять, яка гарантія, що коли вони вилетять, не помре взагалі футбол у Львові?" – зауважив президент футбольного клубу "Рух".

Окрім цього, Григорій Козловський наголосив, що якщо хтось справді хоче спасти "Карпати", то він дає слово, що на наступній сесії міської ради стане автором ухвали для порятунку клубу. 

"І ми подивимося, хто любить "Карпати", починаючи від міського голови і закінчуючи прибиральницею у даному залі. Я стану автором ухвали, де я запропоную депутатам прийняти "Карпати" у власність міста і зробити програму з виділення по 50 мільйонів на рік упродовж п'яти років", – сказав Козловський в ефірі YouTube-каналу ФК "Рух".Loading...
Loading...
Loading...