live

Справа Гандзюк: Затримано підозрюваного, що переховувався за межами України

Фото з відкритих джерел

До рук правоохоронців потрапив Олексій Москаленко

У Болгарії затримали Олексія Москаленка (Левіна), який розшукувався за підозрою у причетності до нападу на активістку Катерину Гандзюк.

Про це повідомила пресслужба СБУ.

"Щойно працівниками правоохоронних органів Болгарії разом із представниками Офісу Генерального прокурора та Служби безпеки України на території Болгарії затримано Олексія Москаленка (Левіна), який розшукується за підозрою у причетності до нападу на К. Гандзюк", - йдеться у повідомленні.

"Це затримання - яскраве підтвердження того, що повне розслідування справи Катерини Гандзюк і покарання всіх виконавців, організаторів та замовників є вкрай важливим для всіх нас. Це - наш пріоритет. Суспільство чекає від нас результатів і ми цілеспрямовано рухаємось до того, аби поставити в цій справі фінальну крапку", - заявив Голова Служби безпеки України Іван Баканов. 

Нагадаємо, 31 липня 2018 року активістку Катерину Гандзюк облили сірчаною кислотою біля під'їзду її будинку в Херсоні. Опіками було уражено 40% тіла. Гандзюк перенесла кілька операцій, але 4 листопада 2018 року померла. Відоме польське видання Gazeta Wyborcza внесло херсонську активістку Катерину Гандзюк до переліку 120 відомих поляків та іноземців, які померли за той рік.

Як повідомлялося раніше, 22 січня Київський Печерський районний суд обрав запобіжний захід для фігуранта справи про вбивство активістки Катерини Гандзюк Ігоря Павловського.Loading...
Loading...
Loading...