live

Допит Порошенка: Соратники п'ятого президента України намагалися прорватися до ДБР

Експрезидента очікують з хвилини на хвилину

Петро Порошенко. пресслужба партії "Європейська Солідарність"

Народні депутати від політичної партії "Європейська солідарність" прийшли під стіни Державного бюро розслідувань і намагалися потрапити всередину.  Про це повідомляє кореспондент телеканалу Zik Алла Жизневська.

"Сьогодні має відбутися допит Петра Порошенка у ДБР. І все свідчить про те, що Порошенко сьогодні має бути у будівлі ДБР. Зібралися люди, які прийшли підтримати Петра Порошенка, зокрема, за таким дивним збігом обставин у той же день, у той же час сьогодні тут з'явилися депутати від "Європейської солідарності". Це Артур Герасимов, Іванна Климпуш-Цинцадзе, пан Павленко, пан Княжицький прийшли до Ірини Венедіктової, аби вимагати відставки новопризначеного заступника директора ДБР ексадвоката Януковича", - розповіла кореспондент.

Йдеться про Олександра Бабікова, якого у понеділок, 20 січня, призначили на посаду заступника директора Державного бюро розслідувань.

Також відомо, що під стінами ДБР, окрім прихильників Порошенка, зібралися й ті, хто не підтримує його діяльність: "І також тут сьогодні зібралися прихильники Петра Порошенка і ті хто вигукує власне "Порошенка геть". от ми бачили такі невеликі сутички почались, хтось кричить "Зелю геть", хтось кричить "Порошенка геть". І от між ними відбулася невелика сутичка".

Водночас кореспондент зауважила, що сьогодні біля ДБР зібралося менше правоохоронців, ніж зазвичай: "Сьогодні на диво не дуже багато, хоча посилені заходи безпеки, але зазвичай ми бачимо, що стоїть стіна із Нацгвардії. Сьогодні я побачила приблизно 20-30 правоохоронців. І от поліція діалогу і поліція намагаються стримати власне всіх, у кого між собою виник конфлікт".

Нагадаємо, у п'ятницю, 24 січня на допит до ДБР повинен з'явитися чинний народний депутат і колишній президент України Петро Порошенко, відповідну заяву він зробив під час спілкування із журналістами. 

 Loading...
Loading...
Loading...