live

СБУ викрила інформаторську мережу НЗФ "ДНР" поблизу лінії розмежування

СБУ

Дві жінки передавали відомості про підрозділи ЗСУ, їх чисельність, озброєння, місця дислокації

Контррозвідники Служби безпеки України припинили діяльність інформаторської мережі незаконних збройних формувань "ДНР", яка діяла у Лиманському районі на Донеччині.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Зазначається, що спецслужби встановили особи двох інформаторок НЗФ – мешканок Лимана, які тісно співпрацювали із незаконною організацією "ДНР". Обидві жінки пройшли детальний інструктаж у Донецьку, який відвідували нібито у приватних справах.

За даними правоохоронців, куратори відпрацювали їм завдання, канали зв'язку, узгодили умовний "сленг" для передачі потрібних ворогу даних.

"За завданнями кураторів диверсійно-розвідувального підрозділу "ДНР" спільниці збирали і засобами електронного зв'язку, передавали відомості про підрозділи ЗСУ, їх чисельність, озброєння, місця дислокації та напрямки переміщення у районі проведення ООС, насамперед залізничним сполученням", - йдеться у повідомленні.

У СБУ з'ясували, що  отримані дані підрозділи "ДНР" використовували для планування військових дій та диверсій.

Наприкінці минулого року у межах розпочатого кримінального провадження слідчі та контррозвідники СБУ затримали одну із інформаторок бойовиків у Лимані. Наразі до неї "приєдналася" її спільниця, додали правоохоронці.

Під час обшуків слідчі вилучили доказові матеріали, що підтверджують агентурну діяльність затриманих на користь НЗФ "ДНР".

Обом фігурантам кримінального провадження повідомлено про підозру у участі у терористичній організації та сприяння її діяльності.

"Контррозвідники СБУ встановили також особи "кураторів", із якими співпрацювали затримані. Їм також повідомлено про підозру у вчиненні інкримінованих їм злочинів", - заявили у СБУ.

Нагадаємо, у жовтні на Донеччині Служба безпеки України викрила інформаторку, яка "зливала" розвідувальні дані про українських військових незаконним організаціям "ДНР".Loading...
Loading...
Loading...