Понад 900 млн грн на безпеку польотів: Кабмін затвердив фінансовий план "Украероруху" на 2020-й рік

Кабінет міністрів України на засіданні Урядовий портал

Для підтримки високого рівня безпеки польотів цьогоріч підприємство планує залучити капітальних інвестицій на суму 919,2 млн грн

Кабінет міністрів затвердив фінансовий план "Украероруху" на 2020-й рік. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

"Фінансовий документ дозволить "Украероруху" продовжити розвиток української аеронавігаційної системи, провадити господарську діяльність відповідно до планових фінансово-економічних показників", - наголосив він. 

Зокрема, за словами Гончарука, для модернізації та оновлення аеронавігаційної системи України передбачається залучити довгострокові кредитні кошти в розмірі 347,7 млн грн, що буде здійснюватись у рамках укладених кредитних договорів між "Украерорухом" та ЄБРР/ЄІБ.

Для підтримки високого рівня безпеки польотів цьогоріч підприємство планує залучити капітальних інвестицій на суму 919,2 млн грн.

Плановий показник кількості польотів на 2020-й рік на 11% перевищує плановий показник 2019-го року. Крім того, підприємство планує отримати чистого прибутку на суму 148 млн грн.

До державного бюджету та цільових фондів передбачається сплатити понад 1,2 млрд грн.

Як повідомлялося, раніше уряд затвердив бюджет Пенсійного фонду України на 2020-й рік. Обсяг асигнувань на фінансування пенсійних програм становить 172 576,3 млн грн. Урядовці переконані, що цієї суми буде достатньо.Loading...