live

Перевіряють лише артистів із РФ, заборона на в’їзд Dr. Alban не ухвалювалася, – СБУ

фото - з відкритих джерел

Відповідно до закону України "Про гастрольні заходи в Україні", Служба безпеки України здійснює перевірку лише громадян держави-агресора

Служба безпеки України перевіряє лише артистів – громадян РФ щодо відвідин анексованого Криму. Про це йдеться у відповіді СБУ на запит Ради громадського контролю НАБУ щодо заборони на в’їзд в Україну для шведського співака Dr. Alban.

Новини за темою: В Україну не впустили трьох російських політиків

"Стосовно зазначеного іноземця Службою безпеки України рішення про заборону в’їзду на територію України не ухвалювалося. Водночас зазначаємо, що відповідно до закону України "Про гастрольні заходи в Україні", Служба безпеки України здійснює перевірку лише громадян держави-агресора", – йдеться у відповіді.

Нагадаємо, 5 січня шведський співак Dr. Alban, якому було заборонено в’їзд в Україну після концерту в анексованому Криму, виступив у шоу "Вечірний квартал". За його словами, це відбулось після "втручання президента" Володимира Зеленського.

Водночас у ДПСУ заявили, що президент України не впливав на рішення прикордонної служби щодо пропуску осіб на територію країни.Loading...
Loading...
Loading...